Vrácení zboží a reklamace

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ a REKLAMACE

Zakoupené zboží nám můžete vrátit do 14 kalendářních dní zpět.

Provozovatel e-shopu madavivien.cz umožní nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zboží toto zboží vrátit a ve lhůtě 15 dní Vám vrátíme peníze zpět na Váš účet. Zboží neměníme, jelikož se jedná o outlet (každý jednotlivý kousek oblečení je jen jeden originál, není ve více velikostech). Stačí, když si vytisknete formulář, který vám rády zašleme mailem, nebo je ke stažení zde na konci stránky.

Vracené oblečení však musí být ve zcela původním stavu (neprané a nežehlené), s neodstřiženými  nepoškozenými visačkami, nezašpiněné. Zkoušení zboží v rámci 14 denní lhůty by mělo sloužit k nezbytnému seznámení se s vlastnostmi a funkcemi zboží, a to v takovém rozsahu, jako když si jej zkoušíte při koupi v kamenné prodejně. Proto prosíme z šatů neodstraňujte originální visačku. V případě, že oblečení jeví známky nošení nebo poškození, bude částka k vrácení poměrně snížena.

Při splnění těchto podmínek a po doručení zásilky prodávajícímu bude uskutečněno s nakupujícím finanční vypořádání - vrácení hodnoty vraceného zboží na účet do 10 dnů od obdržení daného zboží

Náklady spojené se zasláním vráceného zboží prodávajícímu hradí kupující.

Prodávající si vyhrazuje právo ukončit po upozornění obchodní vztah s takovým nakupujícím, jehož reklamace jsou neúměrné nebo jeho nákupy jsou vyhodnoceny jako spekulativní.

Nezasílejte nám prosím vratky a reklamace na dobírku, takovéto balíčky nebudou vyzvednuty. Na formuláři uveďte pro vrácení vaše číslo účtu. Děkujeme.

 

FORMULÁR PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 

Vyplněný formulář přiložte do zásilky a odešlete na adresu:

 

Ivana Böhmová

Nošovice 326

739 51 Dobrá

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení